Antalya Klima Servisi

Antalya Klima Servisi

Antalya Klima Servisi

Antalya Klima Servisi

Antalya ili ve ilçelerinde garanti dışı kalmış veya garantisi bitmiş klimalarınıza özel teknik servis, bakım, onarım ve yedek parça değişim konusunda özel servis hizmeti vermekteyiz.

Aldığınız hizmetlerde cihazlarınıza yapılan işlemler doğrultusunda eğer yapılan işlem yedek parça değişim ise, 1 sene içerisinde tekrardan o yedek parça arızalanırsa ücretsiz değişim garantisi veriyoruz.

Talep ettiğiniz hizmeti diğer teknik servislerin aksine uygun fiyattan veriyor ve işlem yaptığımız ürünlerin arkasında duruyoruz.

İşletmemizden talep ettiğiniz andan itibaren en kısa sürede iletişime geçiyoruz. İşletmemizle gün içerisinde saat 15:00 öncesinde randevu talep dolayısıyla iletişime geçerseniz aynı gün içerisinde geliyoruz. Gün içerisinde saat 15:00 sonrasında iletişime geçerseniz randevu durumumuz göz önüne alarak aynı gün geliyoruz. Veya ileri tarihe randevu veriyoruz.

İşletmemizde alacağınız hizmetlerde kredi kartı ile ödeme kolaylığını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz

Antalya Klima Servisi | Klima Servisi Antalya | Antalya Klima Tamiri | Klima Tamiri Antalya | Antalya Klima Tamircisi | Klima Tamircisi Antalya adı altında özel servis hizmeti vermekteyiz.

Sitemizde ismi geçen logo ve markalar ilgili markanın tescilli markasıdır. Firmamız sitemizde adı geçen markalara özel servis hizmeti sağlamaktadır. 

Sosyal Medyada Biz

Antalya Klima Servisi

Antalya Klima Servisi
Antalya Klima Servisi

16 Yorum

 1. Klima Servisi

  İlgili alakalı sorunsuz bir teknik servis

 2. Klima Servisi

  İşlerinizi güvenle yaptırabileceğiniz tek adres

 3. Klima Servisi

  10 numara 5 yıldız bir firma güvenilir güler yüzlü ekip yerinde tespit uygun fiyat kesin çözüm Antalya bölgesinde bir numara firma her yönüyle tek gecerim Türkoğlu grup imkansızı başaran firma Zor hemen olur imkansız zaman alır

 4. Klima Servisi

  Yaptıkları işten gayet memnun kaldım şu an için hiç bir sorun yok güvenilir ve kaliteli olduklarını düşünüyorum herkese tavsiye ederim

 5. Klima Servisi

  İşinin ehli olan insanlar her zaman başarıya ulaşırlar. İşinizin hakkını verdiğiniz için teşekkür ederiz.

 6. Klima Servisi

  Memnuniyetin tek adresi sorunsuz bir şekilde klima bakımını yaptılar

 7. Klima Servisi

  Klimamın bozulması üzerine servis çağırdım gelen servis kontrolünü yaptıktan sonra motorunun yandığını ve 1000 TL karşılığında motorunu değiştirebileceğini şöyledi. Gelen servisi yaptırmadan geri gönderdim.İnternetten Beyaz Eşya Tamir Servisini araştırdım ve aradım.Daha önceki gelen servisin vermiş olduğu fiyattan daha düşük bir fiyata yaptırdım.Dolabım yeni gibi çalışıyor.

 8. Klima Servisi

  Güvenilir bir bakım için tercihiniz olsun.

 9. Klima Servisi

  Bu adamlar uzay mekiğinin bakımını yapar tramer işletmez öyle kral işletme

 10. Klima Servisi

  İşçilikten son derece memnun kaldım herkese tavsiye ederim elerinize sağlık

 11. Klima Servisi

  Tebrik ederim işinizin hakkını vercenizden eminim

 12. Klima Servisi

  Işçilin ve kalitenin tek adresi elinize sağlık ustam kimsenin yapamadi klimayı 10 dk içince halletiniz teşekkürler.

 13. Klima Servisi

  Bosch marka buzdolabı ve Arçelik marka klima tamiri için çağırmıştım. Servis olarak gerçekten çok ilgililer.Tamiratlarından sonra herhangi bir problem yaşamadım.Gece gündüz demeden bütün sorularınıza cevap veriyorlar.

 14. Klima Servisi

  Berkay bey işini dört dörtlük her aradığınızda ulaşılabiliyor Güler yüzlü cözüm ve sonuç odaklı iyiki vardınız

 15. Klima Servisi

  Gerçekten işinde uzman bir servis şiddetle herkese tavsiye ederiz Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz İhtiyacınız olduğunda arayacağınız tek adres????

 16. Klima Servisi

  Ekip olarak güler yüzlü ve yaptiklari is hakinda soylenecek laf yok her yapilan dis dort dortluk mükemmel bir ekip elerineize saglik ,??


Yorum Yazabilirsiniz

Türkoğlu Group TIKLA ARA